North Carolina

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai North Carolina

Īpašums pārdošanā North Carolina

Ziemeļkarolīna robežojas ar dienvidiem ar Dienvidkarolīnu un Gruziju, rietumiem ar Tenesiju un ziemeļiem ar Virdžīniju

1580. gadā, 20 gadus pirms britu kolonistu apmetnes Jamestownā, "zaudētā Roanoke salas kolonija" savādi izzudīs no tā, kas kļūs par Ziemeļkarolīnu. Papildus leģendai, vienīgie atlikušie šīs apmetnes paliekas Amerikā ir Dare apgabals, kopā ar ārējām bankām, kas nosaukti par Virginia Dare, pirmo angļu bērnu, kurš dzimis šajā Atlantijas okeāna pusē.
Neskatoties uz šo orģinālo iemītnieku nezināmo traģisko likteni, cilvēki turpināja doties uz Ziemeļkarolīnu, un viņi turpina to darīt lielos daudzumos. Amerikas Savienotās Valstis, Ziemeļkarolīna, 14. visstraujāk augošā valsts laika posmā no 2010. gada līdz 2015. gadam ir reģistrējusi vairāk nekā 5% iedzīvotāju skaita pieaugumu. Tagad tā ir devītā populārākā valsts ar apmēram 10 miljoniem iedzīvotāju. Aptuveni 69% Ziemeļkarolīnas iedzīvotāju ir baltā krāsā, 21% ir melnie, 8% ir Hispanic, 2% ir Āzijas, 2% ir daudzbraucēji un 1% ir Amerikas indieši.

Ziemeļkarolīna piesaista transplantācijas ar daudzveidīgo topogrāfiju, pateicoties apalahiem uz rietumiem, centrālajiem Pjemontas pakalniem un piekrastes līdzenumiem un pludmalēm uz austrumiem. Valstij ir kopumā maigs klimats, daudz dažādu izklaides iespēju un salīdzinoši pieejamām īpašībām.

Šarlotē, kas ir lielākā valsts pilsēta, mājas vidējā vērtība ir aptuveni 188 033 ASV dolāri, bet Raleigh - valsts kapitāls - 223 046 USD.

Ziemeļkarolīna atrodas Amerikas dienvidu pusē ar ļoti atšķirīgu ainavu, savācot no Atlantijas okeāna pludmalēm uz Apalaču kalnu šķirni. Lielākā pilsēta Šarlotē ir Carolina Panthers futbola komanda un tādi muzeji kā NASCAR slavas zālē.

Šarlotes nekustamā īpašuma uzplaukums ir pagājis cauri 2017. gadam bez būtiskiem traucējumiem, un eksperti ir optimistiski, ka 2018. gadā tie būs tādi paši.

 Atskatoties pagājušajā gadā, visi Šarlotes lielākie nekustamo īpašumu sektori, šķiet, ir veiksmīgi. Ir pieaudzis pirmā biroja tornis Ziemeļkarolīnā, ir uzcelts pirmais biroja tornis.

Skyline cauruļvadā, par ko liecina krāni, kas pārtrauc Charlotte skyline.

 Tomēr spēka finierim bija dažas plaisas. Ziemeļkarolīnā Ziemeļkarolīna ir nodarbojusies ar tirdzniecību Ziemeļkarolīnā. Ziemeļkarolīnai, kas ir palielinājusi vakanču īpatsvaru gandrīz par 22%, aptuveni četras reizes pārsniedzot pilsētas standartu.

 Nekustamā īpašuma tirgus, gan dzīvojamais, gan komerciālais. Šīs prognozes ir balstītas uz nekustamā īpašuma aģentiem gan ierakstā, gan ārpus tā.

Ja jūs interesē Ziemeļkarolīna vai Šarlote, jūs zināt, cik stingri tirgus ir: novembrī bija pieejami tikai 2,3 mēneši, kas ir krietni zem 4-6 mēnešiem, ka nekustamo īpašumu speciālisti uzskata par līdzsvarotu tirgu.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

JAUNS MĀJS PAR PĀRDOŠANU AR MAZU IZMAKSU, PILNĪGA DROŠĪBAS SISTĒMA, PILNĪGA, PILNĪGA UZSTĀDĪT !!!!!. Pieejama autostāvvieta.
Cod. 30423

PARDOŠANA Privātmāja, North Carolina, Union County, Waxhaw, 9715 Saddle Avenue

499,576.63EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

2.780 m²
Krāšņs 3BR / 3BA mājās pieprasīti Marvin Estates. Ārkārtīgi privātās piemājas iezīmes: Liels Patio, In-Ground baseins un lapene liels izklaides. Plašs...
Cod. 21584

PARDOŠANA Lauku māja, North Carolina, Raleigh, johnston, 133 samantha dr

232,853.51EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

150.97 m²
Story pilnīgi priekšā lievenis 3 2 vannas istabas 133 Samantha Dr Garner NC27529 ASV. Starpvalstu i40 piekraste 120 km, 250 km no kalnu. 10 stundas lī...
Cod. 19494

PARDOŠANA Lauku māja, North Carolina, Charlotte, Charlotte, 5424 Amado St

38,103.30EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

119.29 m²
Šī mājas piedāvā daudz potenciālu ar 3 guļamistabām, 1 vannas iežogota pagalma, būvkonstrukciju, lielas telpas, jums ir redzēt, lai novērtētu šo mājās...
VIEDOKĻU, VIEDOKĻU, VIEDOKĻU! Vai jūs meklējat Majestic Valley viedokli, Pjemontas skatiem, slāņu Blue Mountain topi, Creek īpašuma, dīķi, ūdenskri...
Cod. 16836

PARDOŠANA Lauku māja, North Carolina, Asheville, Brevard, Slick Rock Mountain Road

1,481,795.09EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

157.94 m²
Brevard pastāvīgi vērtē valsts izdevumos, kā viens no Amerikas 's Best mazpilsētās un America vienu "s Best Vietas doties pensijā. Atrodas gleznainā...
Cod. 10044

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, North Carolina, Charlotte, Charlotte, Charlotte

296,359.02EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

60 m²
Skaisti platību no 40 akriem half mežu un puse lauksaimniecības zemes. Visiem ceļu fasāde, ar doublewide mobilo mājās.
Cod. 9574

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, North Carolina, Charlotte, Charlotte, Charlotte

6,350.55EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

11000 m²
Great zemes gabals. LEVEL FLAT UN AR kanalizācijas, elektrības un ūdens
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB